Pristatymas

Prekės siunčiamos kiekvieną darbo dieną.

  • Pasaugojimas “Lpexpress” terminale (Zujūnų g. 1. Vilniuje/Pilaitė), 2,00 eur. (Pristatoma į terminalą tą pačią dieną arba sekančią dieną po apmokėjimo). Jeigu terminalas neveikia, pristatoma į šalia esančius terminalus. Kaip užsakymas pristatytas gaunate sms pranešimą. Tik gavus sms pranešimą, atvykstate pasiimti užsakymo! Užsakymą turite atsiimti per 72 val. nuo sms pranešimo gavimo.
  • Pristatymas paštu 3,50 eur. (Registruota siunta) iki 3d.d. nuo išsiuntimo.
  • Pristatymas “Lpexpress” terminalu 2,50 eur. iki 2d.d.  nuo išsiuntimo.
  • Pristatymas į užsienį nuo 6,00 eur. Pristatymas priklauso nuo šalies. Daugiau www.post.lt
  • Pristatymas kurjeriu Lietuvoje nuo 4,50 eur. 1-2 dd.

SVARBU!

Maketas su pirkėju nėra derinamas jeigu pastabose nenurodėte, jog pageidaujate peržiūrėti maketą prieš išsiuntimą!  

Prekių pristatymo paslaugas teikiant tretiesiems asmenims, mes negalime būti atsakingi už siuntinio vėlavimą ar praradimą, bet kokį trečiųjų asmenų veikimą ar neveikimą, ar kitokį įvykį nuo to momento, kai siuntinys buvo perduotas pristatymo paslaugas teikiantiems tretiesiems asmenimis.

Tuo atveju, jeigu užsakytos prekės pakuotė, kurią Jūs gavote, turi išorinių defektų, Jūs apie tai turite informuoti kurjerį prekių pristatymo metu. Tuo atveju, jeigu yra nustatomas vidinis prekės pažeidimas, kuris nebuvo matomas prekių pristatymo metu ir nėra sąlygotas natūralaus prekės nusidėvėjimo, Jūs turėtumėte susisiekti tiesiogiai su prekes pristačiusia įmone, kuri yra atsakinga už prekės pažeidimą.