Atmintinė

Krakmolo lakštas

Sudėtis: bulvių krakmolas, vanduo, saldiklis sukralozė, kvapnioji medžiaga vanilė, maistiniai dažai.

Naudojimas tortui/pyragui: dekoracija iškerpama aštriomis žirklutėmis ir dedama ant sustingusio konditerinio gaminio. Paviršius patartina, kad būtų riebus. (Kreminis, maskarponė, grietinėlė, sviestinis kremas ir k.t.) Cukrinė masė. Ant cukrinės masės uždedama: vandens, konditerinių klijų arba alyvuogių aliejaus pagalba. Jeigu jūsų paruoštas paviršius jau drėgnas, papildomai drėkinti nereikia! Papuošus grąžinti šaltai.

Keksiukams: galima dėti ant riebaus paviršiaus, tačiau jeigu reikalingas transportavimas patartina dėti ant balto šokolado plytelės. Kremas+šokolado plytelė+papuošimas. (Tvirtinti galima ir lašeliu vandens arba kremo).

Popsiukams: jeigu paviršius sustingęs/sausas tvirtinama vandens, kremo, konditerinių klijų, alyvuogių aliejaus pagalba.

Morengų lakštas

Sudėtis: tirštiklis 1422, cukrus, vanduo, maltodekstrinas, krakmolas, stabilizatorius E414, drėkiklis E422, emulsiklis E435.

Naudojimas: lakštas dedamas ant skardos ir formuojami morengai. Tik išdžiūvus morengams jie nuimami nuo lakšto. Paveikslėlis persikelia ant morengų pagrindo.

Maistiniai dažikliai

Atitinka gamintojo atitikties deklaracijas.

Kaip padaryti pastatomus veikėjus?

Yra keli variantai:

Jūs darote įpjovą iš viršaus (lenktą) ir apatinę dalį veikėjo dedate į biksvitą. (Tai galioja sausesniam paviršiui).

Tvirtinate prie bambukinių pagaliukų.

Tvirtinate prie cukrinės masės.

Kaip paruošti vėliavėlę?

Su papuošimu gavote bambukinį pagaliuką. Vėliavėlę iškerpate ir vandens pagalba pritvirtinate (apsukate) aplink pagaliuką.

Daugiau idėjų: https://www.valgomosdekoracijos.lt/klientu-darbai-2/

*Svarbu tai, kad lakštiniai/krakmolo papuošimai nedraugauja su dideliu kiekiu vandens, todėl visur kur atliekami tvirtinimai reikalingas minimalus kiekis drėgmės, todėl tai reiktų daryti teptuko pagalba.

Galioja 3 mėnesius nuo pagaminimo datos. Pagaminimo data:

Laikyti kambario temperatūroje, tarp kartono lakštų, suspaustus.