Paveikslėlio uždėjimas ant cukraus masės

Norime pasidalinti su Jumis, kaip tikslingai ir gražiai uždėti valgomą paveikslėlį ant cukraus masės. Šiuo atveju buvo gaminta įmonės logotipas. Patį paveikslėlį galima išsikirpti ir pasiruošti iš anksčiau, tačiau būtina žinoti, kad kuo ilgiau paveikslėlis stovės tuo labiau džius ir lenksis, todėl iškirptą paveikslėlį šiuo atveju logotipą reikia įdėti į storą knygą, kad saugiai būtų prispaustas.

Cukraus masės formą pasiruošėme iš anksčiau. T.y. iš vakaro. Cukraus masės storės +/- 2 mm. (iškočiojus). Sekančią dieną ji būna išdžiūvusi, standi. Tam, kad paveikslėlis mums būtų gražus, lygus priliptų gražiai naudojome purškiamą alyvuogių aliejų.

Ant plono teptuko užpurškiame alyvuogių aliejaus ir su ta dalele, kuri likusi ant teptuko sudrėkiname cukraus masę. Cukraus masė turi būti drėgna, bet ne tokia šlapia, kad pavertus bėgtų! Kadangi paveikslėlis iš anksto būna paruoštas, pagal cukrinės formos dydį, tai tiesiog uždedame ir išlyginame. Ir štai gauname standžius papuošimus keksiukams, kurie išsilaikys pakankamai ilgai ir ypatingai šiltuoju laikotarpiu nukeliausite su jais ilgiausią atstumą iki šventinio stalo.

Logotipas ant cukrinės masės
Logotipas ant keksiukų
Logotipas ant keksiuko
https://www.facebook.com/valgomosdekoracijos/
Daugiau apie mus Facebook! Tapk mūsų draugu ir sužinok visas naujienas pirmasis!

Parašykite komentarą