Naujiena. Popierius morengams.

Pristatome Jus naujieną lakštus morengams. Tai paruoštas gaminys, jums tereikia pasidaryti morengų tešlą ir užlieti ja paveikslėlius. Kaip tai padaryti norime su Jumis pasidalinti.

Jūs gaunate štai tokį lakštą su paveikslėliais. Viena pusė lakšto yra skaidri, kita – matinė. Dedate į skardą matine puse. Geroji pusė (blizgioji) lieka apačioje. Geroji pusė ryškesnė, blogoji – blankesnė.

Lakšto blogoji pusė

Kad gautumėte purius, skanius morengus jums prireiks:

  1. 2 kiaušinių baltymų.
  2. 100 gr. cukraus.

1 kiaušinis + 50 gr. cukraus. Taip dauginate iki reikiamo masės kiekio. Kiaušiniai išimti iš šaldytuvo turi bent 20 min. pastovėti kambario temperatūroje, o tik tada gaminame morengus. Baltymą nuo trynio labai atsargiai atskiriame, jeigu nors kiek liks baltyme trynio jums bus sunku išplakti. Pradžioje baltymą plakame šiek tiek lėčiau, pastebėjus putas pradedame dėti cukrų po šaukštą. Taip kol sudedame visą. Plakti reikia apie 15-20 min. (viskas priklauso nuo jūsų mikserio galingumo). Išsiplakęs baltymas būna tada, kaip baltymas ant plakiklio pakėlus laikosi ir nenukrenta.

Gautą masę sudedame į konditerinį švirkštą. Galima ir į paprastą maišelį, kurio galą tiesiog nukirpsime ir jo dėka formuosime morengą.

Kremas konditeriniame maišelyje

Morengo išvaizda priklausys nuo to kokį antgalį naudosite.

Masės formavimas ant paveikslėlio

Jūsų tikslas uždengti paveikslėlį, kuo tiksliau ant jo suformuojant morengą.

Taip atrodo pradėti formuoti morengai
Suformuota morengų skarda

Kepame, o jeigu tiksliau džioviname orkaitėje. Funkcija: iš viršaus ir apačios kaitinimas su vėjeliu. 1.30-2 val. Iškepusius atvėsiname ir tik tada nuimame nuo takelio. Staigmena! Apačioje liks mūsų paveikslėlis ir atrodys štai taip:

Linkime sėkmės kuriant pačius skaniausius prancūziškus pyragėlius. Skaniausių atradimų Jūsų virtuvėje ir gražiausių piešinėlių Jūsų skaniausiems kepinukams. Nepamirškite, kad lašelis maistinių dažų gali nudažyti Jūsų baltus pyragėlius spalvotais.

Morengams lakštus galite rasti štai čia: http://www.valgomosdekoracijos.lt/produkto-kategorija/popierius_morengams/

Taip pat galime sukurti ir pagal Jūsų atsiųstą paveikslėlį.

Parašykite komentarą