Naujienos

Vėliavėlės tvirtinimas

Vėliavėlė kuriama su Jūsų pasirinktais personažais, pagal vaikučio vardą ir amžių. Aukštis svyruoja nuo 17-20 cm. Visas siūlomas vėliavėles galite rasti kategorijoje “Vėliavėlės”.

Kaip tvirtinti vėliavėlę prie pagaliuko?

Tam, kad pritvirtintumėte Jums reikės:

  1. Krakmolo lakšto papuošimo.
  2. Vandens.
  3. Žirklių.
  4. Teptuko.
1 Pav. Priemonės

Smeigtuką dedame taip, kad apatinės dalies liktų įsmeigti į tortą, o viršutinėje dalyje šiek tiek liktų užėjimo paties lakšto.

Krakmolo lakšto virštutinę dalį lenkiame ant smeigtuko. Kraštus sudrėkinus vandeniu klijuojame vieną ant kito. Apatinėje dalyje, šiek tiek daugiau įkerpame lakšto ir apsukame juo bambukinį pagaliuką. Tvirtinima taip pat su vandeniu. Nepersitekite, vandens kiekis turi būti itin mažas, todėl viską atlikite su plonu teptuku.

4 Pav. Papuošimas pritvirtintas prie pagaliuko

Štai turime papuošimą pritvirtintą prie pagaliuko, kurį galima smeigti į tortą.

Ledai – “Tinginys”

Norime pasidalinti su Jumis mums pačiu skaniausiu tinginio receptu, kuris sužavės ne tik didžiuosius smaližius, bet ir mažuosius. Naudojame sausainius pačius paprasčiausius “Gaidelis”. Tinginio tamsumas priklausys nuo Jūsų pasirinktos kakavos ir jos kiekio įdėjimo. Kuo daugiau dėsite, tuo tamsesnis jis gausis. Mes naudojome šią Beatos kakavą, jos pagalba gauname pakankamai tamsų tinginį. https://www.beatosvirtuve.lt/patinka/kakava-ryskiai-svies-ir-ziema-ir-vasara/

Tinginiui reikės:

450 gr. sausainių

1 skardinė kondensuoto pieno (saldinto)

200 gr. sviesto

5 šaukštai kakavos

Sausainius susmulkiname – blenderiu. Susmulkiname taip, kad neliktų nė grumulėlio, nes dėsime į formeles. Jeigu bus dideli gabaliukai susidarys tarpai ir negausime lygios gražios ledų formos.

Puode virš ugnies ištirpiname: sviestą, sudedame kakavą ir kondensuotą pieną. Palaukiame kol užvirs. Išjungiame tik tuomet, kaip susidaro oro burbuliukai. Šia mase užpilame sausainius. Gerai išmaišome ir galėsime dėti į formeles.

Ledų formeles naudojome štai tokias: http://www.greiciau.lt/kepu/formos-kepimui-saldymui/%C5%A1okoladui.html/formeles-ledu-saldymui-formos-ledams-serbetui-pirkti/ledu-formeles-gaminimui-namie

Labai kruopščiai sudedame masę į formeles. Iš karto įdedame ir pagaliukus. Šaldome šaldytuve. Patartina palikti nakčiai, tuomet gausite gerai sustingusį tinginį. Ištraukus iš formelės gauname tinginio formos ledus. Norint juos padekoruoti galima užpilti baltu šokoladu. Ištirpiname šokoladą virš garų vonelės ir pilame ant ledo. Galima užpilti kelis kartus. Ant šalto ledo šokoladas labai greitai vėsta. Dekorui naudojome valgomos papuošimus, lėlytes “Lol”. Jas galima įsigyti štai čia: http://www.valgomosdekoracijos.lt/produkto-zyma/l-o-l/

Tinkamiausias paveikslėlis yra apie 6-7 cm. aukščio. Tam, kad priliptų papuošimas naudojome purškiamą alyvuogių aliejų. Štai tokį: https://pigu.lt/lt/maisto-papildai/purskiamas-alyvuogiu-aliejus-best-joy-100-olive?id=23495850

Ledus galima dekoruoti bet kokiu pasirinktu paveikslėliu, kuriuos galite išsirinkti mūsų el. parduotuvėje www.valgomosdekoracijos.lt Jeigu nerasite tinkamo paveikslėlio, kreipkitės el.p. pagaminsime.

Paveikslėlio uždėjimas ant cukraus masės

Norime pasidalinti su Jumis, kaip tikslingai ir gražiai uždėti valgomą paveikslėlį ant cukraus masės. Šiuo atveju buvo gaminta įmonės logotipas. Patį paveikslėlį galima išsikirpti ir pasiruošti iš anksčiau, tačiau būtina žinoti, kad kuo ilgiau paveikslėlis stovės tuo labiau džius ir lenksis, todėl iškirptą paveikslėlį šiuo atveju logotipą reikia įdėti į storą knygą, kad saugiai būtų prispaustas.

Cukraus masės formą pasiruošėme iš anksčiau. T.y. iš vakaro. Cukraus masės storės +/- 2 mm. (iškočiojus). Sekančią dieną ji būna išdžiūvusi, standi. Tam, kad paveikslėlis mums būtų gražus, lygus priliptų gražiai naudojome purškiamą alyvuogių aliejų.

Ant plono teptuko užpurškiame alyvuogių aliejaus ir su ta dalele, kuri likusi ant teptuko sudrėkiname cukraus masę. Cukraus masė turi būti drėgna, bet ne tokia šlapia, kad pavertus bėgtų! Kadangi paveikslėlis iš anksto būna paruoštas, pagal cukrinės formos dydį, tai tiesiog uždedame ir išlyginame. Ir štai gauname standžius papuošimus keksiukams, kurie išsilaikys pakankamai ilgai ir ypatingai šiltuoju laikotarpiu nukeliausite su jais ilgiausią atstumą iki šventinio stalo.

Logotipas ant cukrinės masės
Logotipas ant keksiukų
Logotipas ant keksiuko
https://www.facebook.com/valgomosdekoracijos/
Daugiau apie mus Facebook! Tapk mūsų draugu ir sužinok visas naujienas pirmasis!

Kviečiame sudalyvauti konkurse!

#cake #food #valgomosdekoracijos #konkursas

Posted by Valgomos dekoracijos on 2019 m. sausio 26 d., šeštadienis

Kviečiame užsukti į FB paskyrą: valgomos dekoracijos ir sudalyvauti mūsų konkurse!

Balti lakštai jau prekyboje!

Turime Jums džiugią naujieną tai baltus krakmolo lakštus, kuriuos galite įsigyti ir po vieną vienetą. Lakštai pagaminti iš bulvių krakmolo, vandens, saldiklių, kvapniųjų medžiagų bei vanilės. Šie lakštai puikiai tinka įvairiems lankstymams, gėlių gamybai. Virš garų vonelės puikiai lenkiasi, tad išgausite kokią tik norite figūrą.

Pavyzdys kaip pasigaminti gėles? https://www.youtube.com/watch?v=VggzJzxhcTE

Baltų lakštų užsakymas: http://www.valgomosdekoracijos.lt/produkto-kategorija/balti_lakstai/

 

 

Brangsta siuntimo išlaidos

Informuojame, kad nuo šių metų t.y. 2018 m. rugpjūčio 1 d. pasikeitus AB Lietuvos pašto siuntimo įkainiams ir mes priversti branginti siuntimo išlaidas. Nuo rugsėjo 19 d. visi siuntiniai siunčiami per Lietuvos paštą bus siunčiami tik registruota pirmenybine siunta. Kurjerių ir terminalų kainos kol kas nesikeičia.

valgomosdekoracijos.lt