Naujienos

Iki kada galiu užsakyti siuntimą paštu, kad gaučiau iki didžiųjų metų švenčių?

Norint gauti siuntas laiku iki didžiųjų metų švenčių reikia suspėti užsakyti iki gruodžio 15 d. Užsakymai pateikti po šios datos paštu gali vėluoti ir pasiekti jus tik po švenčių.

Itin skubiems siuntimams kviečiame rinktis siuntimą lpexpress terminalu arba kurjeriu. Daugiau informacijos apie pristatymus ir besikeičiančius pristatymų laikus galite rasti www.post.lt

SVARBU! Prieš užsakant rekomenduojam pasidomėti per kiek laiko atkeliauja siunta, nes pristatymo terminai nuolat kinta.

Gražių artėjančių švenčių!

Likite sveiki!

Mūsų asortimentą papildė šokolado lakštai!

Norime pristatyti jums naujus lakštus – šokolado. Su jais dirbti itin paprasta, nes jums tereikia turėti tik šokolado! Jūs gaunate A4 formato lakštą. Viena jo pusė yra itin blizgi ir itin ryški, kita – blanki. Galimi keli panaudojimo variantai:

 1. Galima užliejus tortą ar pyragą šokoladu uždėti lakštą ir laikyti šaltai kol sustings ir tik tada nuimti plėvelę.
 2. Padėjus šokolado plėvelę ant lygaus pagrindo (ryškia, blizgia pusia į apačią) uždėti ant lakšto norimą formelę ir tada užlieti šokoladą. Šaldome šaldytuve. Šaldymo laikotarpis priklauso nuo jūsų šokolado užliejimo storio. Rekomenduojame mažiausiai 1 valandą.

Kaip atrodo šokolado lakštas?Gali būti naudojamos skirtingos formelės. Šiuo atveju naudotos organinio stiklo, tačiau galite naudoti ir kitas.

Kaip užlieti šokoladą?

Rezultatas

Šie lakštai nebijo itin aukštos tempertūros, tad tinkami ne tik konditerijos gamybai, bet ir muilo. Pas mus taip pat galite įsigyti ir formelių lieti šokoladui. Jas galite rasti kategorijoje: Formelės šokoladui lieti.

Naujiena. Popierius morengams.

Pristatome Jus naujieną lakštus morengams. Tai paruoštas gaminys, jums tereikia pasidaryti morengų tešlą ir užlieti ja paveikslėlius. Kaip tai padaryti norime su Jumis pasidalinti.

Jūs gaunate štai tokį lakštą su paveikslėliais. Viena pusė lakšto yra skaidri, kita – matinė. Dedate į skardą matine puse. Geroji pusė (blizgioji) lieka apačioje. Geroji pusė ryškesnė, blogoji – blankesnė.

Lakšto blogoji pusė

Kad gautumėte purius, skanius morengus jums prireiks:

 1. 2 kiaušinių baltymų.
 2. 100 gr. cukraus.

1 kiaušinis + 50 gr. cukraus. Taip dauginate iki reikiamo masės kiekio. Kiaušiniai išimti iš šaldytuvo turi bent 20 min. pastovėti kambario temperatūroje, o tik tada gaminame morengus. Baltymą nuo trynio labai atsargiai atskiriame, jeigu nors kiek liks baltyme trynio jums bus sunku išplakti. Pradžioje baltymą plakame šiek tiek lėčiau, pastebėjus putas pradedame dėti cukrų po šaukštą. Taip kol sudedame visą. Plakti reikia apie 15-20 min. (viskas priklauso nuo jūsų mikserio galingumo). Išsiplakęs baltymas būna tada, kaip baltymas ant plakiklio pakėlus laikosi ir nenukrenta.

Gautą masę sudedame į konditerinį švirkštą. Galima ir į paprastą maišelį, kurio galą tiesiog nukirpsime ir jo dėka formuosime morengą.

Kremas konditeriniame maišelyje

Morengo išvaizda priklausys nuo to kokį antgalį naudosite.

Masės formavimas ant paveikslėlio

Jūsų tikslas uždengti paveikslėlį, kuo tiksliau ant jo suformuojant morengą.

Taip atrodo pradėti formuoti morengai
Suformuota morengų skarda

Kepame, o jeigu tiksliau džioviname orkaitėje. Funkcija: iš viršaus ir apačios kaitinimas su vėjeliu. 1.30-2 val. Iškepusius atvėsiname ir tik tada nuimame nuo takelio. Staigmena! Apačioje liks mūsų paveikslėlis ir atrodys štai taip:

Linkime sėkmės kuriant pačius skaniausius prancūziškus pyragėlius. Skaniausių atradimų Jūsų virtuvėje ir gražiausių piešinėlių Jūsų skaniausiems kepinukams. Nepamirškite, kad lašelis maistinių dažų gali nudažyti Jūsų baltus pyragėlius spalvotais.

Morengams lakštus galite rasti štai čia: http://www.valgomosdekoracijos.lt/produkto-kategorija/popierius_morengams/

Taip pat galime sukurti ir pagal Jūsų atsiųstą paveikslėlį.

Informacija

Šiuo metu nei Lietuvos pašto, nei terminalų bei kurjerių darbas nėra stabdomas. Savo veiklą ir toliau vykdysime internetinėje svetainėje, kurioje galėsite užsisakyti norimą prekę ir pasikonsultuoti dėl prekių pasirinkimo.

valgomosdekoracijos.lt

Skanaus, puraus biskvito receptas

Norime pasidalinti su Jumis labai skaniu, puriu biksvito receptu.

Jam reikės:

 • 200 gr. miltų.
 • 200 gr. cukraus.
 • 1 arbatinis šaukštelis kepimo miltelių.
 • 6 kiaušiniai.

Pirmiausiai reikia atskirti baltymus nuo trynių. Baltymus plakame su 100 gr. cukraus. Trynius plakame atskirai su likusia cukraus dalimi. Išplaktus baltymus sumaišome su trynių plakiniu. (Tai turime daryti labai lėtai, viena kryptimi). Į šią masę suberiame sijotus miltus su kepimo milteliais. Gaunasi kiekis tešlos standartiniam tortukui apie 22-22 cm. skersmens.

Biskvitą kepame 170 laipsnių temperatūroje 40 minučių.

Pjaustome tik atvėsusį.

Ačiū, kad esate drauge!

Norime padėkoti, kad buvote su mumis 2019 metais. Mes kartu sukūrėme vaikams nuostabius, šventinius konditerinius gaminius: tortus, keksiukus, pyragėlius, želė tortus ir k.t. Mūsų paveikslėliai papuošė ne viena gaminį. Jūs esate nuostabios (-ūs)! Ačiū, kad esate drauge, kad dalinatės su mumis užfiksuotomis akimirkomis. Kviečiame pasižiūrėti ką pavyko mums per 2019 metus sukurti drauge! Tai tik maža dalelė, telpanti keliose minutėse… O jeigu užsukote pas mus pirmą kartą: spausk video ir gaudyk idėjas! Jos tikrai užburia!

Vėliavėlės tvirtinimas

Vėliavėlė kuriama su Jūsų pasirinktais personažais, pagal vaikučio vardą ir amžių. Aukštis svyruoja nuo 17-20 cm. Visas siūlomas vėliavėles galite rasti kategorijoje “Vėliavėlės”.

Kaip tvirtinti vėliavėlę prie pagaliuko?

Tam, kad pritvirtintumėte Jums reikės:

 1. Krakmolo lakšto papuošimo.
 2. Vandens.
 3. Žirklių.
 4. Teptuko.
1 Pav. Priemonės

Smeigtuką dedame taip, kad apatinės dalies liktų įsmeigti į tortą, o viršutinėje dalyje šiek tiek liktų užėjimo paties lakšto.

Krakmolo lakšto virštutinę dalį lenkiame ant smeigtuko. Kraštus sudrėkinus vandeniu klijuojame vieną ant kito. Apatinėje dalyje, šiek tiek daugiau įkerpame lakšto ir apsukame juo bambukinį pagaliuką. Tvirtinima taip pat su vandeniu. Nepersitekite, vandens kiekis turi būti itin mažas, todėl viską atlikite su plonu teptuku.

4 Pav. Papuošimas pritvirtintas prie pagaliuko

Štai turime papuošimą pritvirtintą prie pagaliuko, kurį galima smeigti į tortą.

Ledai – “Tinginys”

Norime pasidalinti su Jumis mums pačiu skaniausiu tinginio receptu, kuris sužavės ne tik didžiuosius smaližius, bet ir mažuosius. Naudojame sausainius pačius paprasčiausius “Gaidelis”. Tinginio tamsumas priklausys nuo Jūsų pasirinktos kakavos ir jos kiekio įdėjimo. Kuo daugiau dėsite, tuo tamsesnis jis gausis. Mes naudojome šią Beatos kakavą, jos pagalba gauname pakankamai tamsų tinginį. https://www.beatosvirtuve.lt/patinka/kakava-ryskiai-svies-ir-ziema-ir-vasara/

Tinginiui reikės:

450 gr. sausainių

1 skardinė kondensuoto pieno (saldinto)

200 gr. sviesto

5 šaukštai kakavos

Sausainius susmulkiname – blenderiu. Susmulkiname taip, kad neliktų nė grumulėlio, nes dėsime į formeles. Jeigu bus dideli gabaliukai susidarys tarpai ir negausime lygios gražios ledų formos.

Puode virš ugnies ištirpiname: sviestą, sudedame kakavą ir kondensuotą pieną. Palaukiame kol užvirs. Išjungiame tik tuomet, kaip susidaro oro burbuliukai. Šia mase užpilame sausainius. Gerai išmaišome ir galėsime dėti į formeles.

Ledų formeles naudojome štai tokias: http://www.greiciau.lt/kepu/formos-kepimui-saldymui/%C5%A1okoladui.html/formeles-ledu-saldymui-formos-ledams-serbetui-pirkti/ledu-formeles-gaminimui-namie

Labai kruopščiai sudedame masę į formeles. Iš karto įdedame ir pagaliukus. Šaldome šaldytuve. Patartina palikti nakčiai, tuomet gausite gerai sustingusį tinginį. Ištraukus iš formelės gauname tinginio formos ledus. Norint juos padekoruoti galima užpilti baltu šokoladu. Ištirpiname šokoladą virš garų vonelės ir pilame ant ledo. Galima užpilti kelis kartus. Ant šalto ledo šokoladas labai greitai vėsta. Dekorui naudojome valgomos papuošimus, lėlytes “Lol”. Jas galima įsigyti štai čia: http://www.valgomosdekoracijos.lt/produkto-zyma/l-o-l/

Tinkamiausias paveikslėlis yra apie 6-7 cm. aukščio. Tam, kad priliptų papuošimas naudojome purškiamą alyvuogių aliejų. Štai tokį: https://pigu.lt/lt/maisto-papildai/purskiamas-alyvuogiu-aliejus-best-joy-100-olive?id=23495850

Ledus galima dekoruoti bet kokiu pasirinktu paveikslėliu, kuriuos galite išsirinkti mūsų el. parduotuvėje www.valgomosdekoracijos.lt Jeigu nerasite tinkamo paveikslėlio, kreipkitės el.p. pagaminsime.